TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
5/5
 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
32%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%
QR code

Zoznam akceptovaných hráčov+ Vylosovanie a časový harmonogram Count Point Rekreant 2019

  • Pridané: 30.08.2019   |   108 čítaní / zobrazení
 

COUNT POINT Rekreant 2019 –ORGANIZAČNÉ POKYNY !!!

Organizátor dáva do pozornosti všetkým hráčom nasledovné pokyny a zároveň láskavo žiada o ich dodržiavanie v záujme fair podmienok pre každého hráča a následnej plynulosti turnajovej hry:

1.Parkovanie je možné len mimo areálu Zámockého parku /inak hrozí reálna pokuta –v parku sú nainštalované kamery../, odporúčané je parkovať buď na parkovisku oproti Požiarnej zbrojnici , prípadne od Ul.Duklianskych hrdinov pred severnou bránou do parku.

2.Hráč má možnosť pred svojim úvodným zápasom na rozhohrávku s loptou 15 min. pri včasnom nástupe na kurt, ďalej nasleduje zahájenie hry !!! Na kurt je preto odporúčané nastúpiť už prezlečený a rozcvičený !!!

3.V prípade meškania na zápas viac ako 10 min. je zápas skrečovaný v prospech prítomného hráča. Pokiaľ meškajúci hráč včas oznámi organizátorovi dôvod meškania, organizátor v prípade objektívneho dôvodu môže rozhodnúť zápas presunúť.

4. V ďalších zápasoch je predzápasová rozohrávka 10 min. a ostatné platí ako v bode 2 !!!

 

Ďakujeme. TenisRekreant.

COUNT POINT  REKREANT 2019 /31.08.2019/
 
Akceptácia hráčov
 
Nasadenie hráčov je podľa rebríčka TenisRekreant

No.
 
Meno a priezviskoDefinit.
Akcept.
1.Jaroslav BojňanskýÁno.
2.Vladimír PrachárÁno.
3.Miloš JavorskýÁno.
4.Martin KollárÁno.
5.Miroslav ĽalíkÁno.
6.Jakub SalayÁno.
7.Dušan MikuštiakÁno.
8.Ján SabolÁno.
9.Roman LandlÁno.
10.Ladislav ČasÁno.
11.Vladimír TarabaÁno.
12.Ľuboš ČepkaÁno.
13.Matúš RábekÁno.
14.Jakub LorencovičÁno.
15.Tibor BenkoÁno.
16.Denis RábekÁno.
17.Mário MarinákÁno.



















COUNT POINT REKREANT 2019 /31.08.2019/ -Harmonogram zápasov
 

Čas zápasuHráč1Hráč2Kurt
7:30 -PJakub LorencovičMário Marinák1
7:30 -1k(7) Dušan MikuštiakRoman Landl2
7:30 -1kTibor Benko(2) Vladimír Prachár3
8:30 -1k(1) Jaroslav BojňanskýĽuboš Čepka1
8:30 -1k(8) Ján Sabol Vladimír Taraba2
8:30 -1k(4) Martin KollárMatúš Rábek3
10:00 -1k(5) Miroslav ĽalíkLadislav Čas1
10:00 -1k(3) Miloš JavorskýDenis Rábek2
10:00 -1k(6) Jakub Salayťaz Lorencovič /Marináka3
12:00 -2kťaz Prachár/Benkoťaz Mikuštiak/Landl1
12:00 -2kťaz Sabol/Tarabaťaz Čepka/Bojňanský2
12:00 -2kťaz Ľalík/Časťaz Kollár/ M.Rábek3
ďalšíťaz Javorský/Rábekťaz Salay/ Lorencovič,Marinák1
ďalšíĎalej Útecha +  Play Off2
ďalší3
ďalší1
ďalší2
ďalší3
ďalší1
ďalší2
ďalší3
ďalší1
ďalší2
ďalší3