TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Pravidlá a bodovanie turnajov

Pravidlá:
1. Základné pravidlo: Na turnaje pod hlavičkou TenisRekreant sa môže prihlásiť iba hráč, ktorý spÍňa všeobecnú hernú úroveň okruhu, to znamená, že nevyčnieva herne 2-3 levely vyššie ako ostatní hráči, ktorí sú prihlásení alebo sa zúčastňujú pravidelne na okruhu. Organizátor si vyhradzuje právo neakceptovať hráča po konzultácii s ostatnými organizátormi.

2. Na turnaje pod hlavičkou TenisRekreant sa môže prihlásiť iba hráč, ktorý nebol registrovaný do 18r. veku na Slovenskom tenisovom zväze, ani v inom národnom tenisovom zväze. 

3. Nie je tenisový tréner.


4. Nie je v rebríčku ATA tennis ( tzv. ATA séria ) zverejnenom na www.atatennis.sk  umiestnený do 30. miesta tohto rebríčka ku dňu konania sa aktuálneho turnaja organizovaného tenisrekreant.

5. Organizátor má právo na ním organizovanom turnaji udeliť 2 ( dvom )  hráčom tzv. divokú kartu ( wildcard ), hráči ale musia dosahovať adekvátnu úroveň okruhu. Avšak s divokou kartou ( wildcard ) musí súhlasiť väčšina organizátorov TenisRekreant.

6. Hráč je povinný si pozrieť pred turnajom žreb, či bol akceptovaný a či je v lose. Ak tak neučiní a dostaví sa na turnaj tak nebude akceptovaný, keďže nebol v žrebe.

7. Hráč, ktorý sa odhlási z turnaja po žrebe nemá nárok na vrátenie plného štartovného, pretože organizátor už má zaplatené všetky poplatky spojené s turnajom. Výnimkou je zdravotný stav hráča, pokiaľ ochorie, tak mu bude vrátené polovičné štartovné.

8. Pokiaľ sa nestihne dohrať turnaj v daný deň, tak dáva organizátor právo hráčom si dohodnúť náhradný termín, avšak najneskôr do 1 týždňa od konania sa turnaja. Ak sa hráči nedohodnú na spoločnom termíne, tak termín určí organizátor.

9. Záverečným turnajom okruhu TenisRekreant bude Masters Turnaj, ktorého sa zúčastní 8 najlepších hráčov rebríčka. Avšak každý hráč musí absolvovať minimálne polovicu turnajov na okruhu.( to jest 6 a viac turnajov z 11 )


Bodovanie:

Špeciálne pre Masters:
Víťaz-240 Finalista-160 3.miesto-110 4.miesto-100 5.miesto-90 6.miesto-80 7.miesto-70 8.miesto-60


 
Víťaz turnajaFinalistaSemifináleŠtvrťfináleosemfinálešesťnásťfináleVíťaz útechyFinalista útechySemifinále
120805540272019105