TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Kalex Rekreant 2017

Už štvrtý v poradí turnaj TenisRekreant sa konal v Zlatých Moravciach za účasti 24 hráčov. Začínalo sa, ako to býva zvykom od rána 08.00. Bohužiaľ nasadená jednotka Miro Ľalík sa nemohol dostaviť, pretože ho skolila choroba,čiže turnaj začínal bez neho. V predkole sme mali možnosť vidieť veľa zaujímavých zápasov, od súbojov domácich matadorov až po mestské derby v druhom kole ako bol súboj Vlada Kordoša s Jurom Vlnkom, kedže obidvaja sú Trenčania. Na turnaji sme privítali niekoľko nových hráčov, väčšina z nich boli domáci ale niektorí boli aj zďaleka, ako napríklad Agáta Szabóová, ktorá neváhala pricestovať až z Dunajskej Stredy. Turnaj bol viackrát prerušovaný, kvôli dažďu, ale všetko sa zvládlo :) Turnaj môžeme označiť ako čierny deň nasadených hráčov, kedže až štyria vypadli v druhom kole, nasadená jednotka Miro Ľalík kvôli chorobe neprišiel, nasadená dvojka Martin Horvát vypadol s víťazom Topolčianskej ligy Jurajom Bérešom, štvorka Marko Stojovič s finalistom Jánom Dudášom a nasadená osmička Miloš Javorský s neskorším víťazom Mariánom Košútom. V skratke povedané domáci potvrdili výhodu domáceho prostredia a obsadili popredné priečky. Víťazom útechy sa nakoniec stal Marko Stojovič, ktorý vo finále porazil Martina Horváta. Treba však povedať, že obidvaja finalisti boli značne unavení, kedže absolvovali na turnaji osem setov. Vo finále hlavného pavúka to bol súboj domácich, z víťazstva sa tešil Marián Košút, ktorému finále skrečoval Ján Dudáš, tiež treba povedať, že obidvaja si prešli do finále náročnú cestu. Trochu sklamaný môže byť Timotej Šula, ktorý nepotvrdil finále útechy z posledného turnaja a tentokrát obišiel naprázdno. Sklamaním môže byť aj účinkovanie Tona Filla, ktorý stále nedokázal pretaviť svoje bojovné výkony k dosiahnutiu výsledkov a znova odchádza bez bodu, holt treba si spraviť poriadok v hlave, ako nám sám hráč povedal. Ospravedlňujeme sa vopred hráčom, ktorých sme nespomenuli, ale nedalo sa byť na všetkých zápasoch a v budúcnosti ich určite spomenieme. Špeciálne poďakovanie patrí aj Milošovi Javorskému, ktorý sa podujal na natáčanie a spracovanie videí, ktorými skvalitní image okruhu a takisto portfólio hráčov, ktorí si budú môcť pozrieť ich hru :) Na záver čo dodať? Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili na turnaji a takisto sa budú zúčastňovať aj na ďalších turnajoch a dokážu držať partiu a trend, ktorý sme nastolili, pretože chceme zachovať nejaké pravidlá a štandardy. Pretože ak by to neplatilo, tak by sa vtláčala otázka QUO VADIS TenisRekreant? Sme radi za podporu a tešíme sa na ďalší turnaj LMJ Rekreant 2017 Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom, ktorý sa uskutoční 17.6.2017, čím Vás zároveň aj pozývame na tento turnaj :)