TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Count Point Rekreant 2020

4.Turnaj v tomto roku a prvý antukový sa uskutoční 5.9.2020 v Malackách.


Prvý zahraničný turnaj

Druhý turnaj v tomto roku sa bude konať v Břeclavi. Prvý krát v histórii TenisRekreantu sa bude konať turnaj mimo územia SR. Tento turnaj nahrádza NTC Rekreant, preto sa budú obhajovať body z roku 2018.


Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
26%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
36%

tráva
6%

Kalex Rekreant 2017

Už štvrtý v poradí turnaj TenisRekreant sa konal v Zlatých Moravciach za účasti 24 hráčov. Začínalo sa, ako to býva zvykom od rána 08.00. Bohužiaľ nasadená jednotka Miro Ľalík sa nemohol dostaviť, pretože ho skolila choroba,čiže turnaj začínal bez neho. V predkole sme mali možnosť vidieť veľa zaujímavých zápasov, od súbojov domácich matadorov až po mestské derby v druhom kole ako bol súboj Vlada Kordoša s Jurom Vlnkom, kedže obidvaja sú Trenčania. Na turnaji sme privítali niekoľko nových hráčov, väčšina z nich boli domáci ale niektorí boli aj zďaleka, ako napríklad Agáta Szabóová, ktorá neváhala pricestovať až z Dunajskej Stredy. Turnaj bol viackrát prerušovaný, kvôli dažďu, ale všetko sa zvládlo :) Turnaj môžeme označiť ako čierny deň nasadených hráčov, kedže až štyria vypadli v druhom kole, nasadená jednotka Miro Ľalík kvôli chorobe neprišiel, nasadená dvojka Martin Horvát vypadol s víťazom Topolčianskej ligy Jurajom Bérešom, štvorka Marko Stojovič s finalistom Jánom Dudášom a nasadená osmička Miloš Javorský s neskorším víťazom Mariánom Košútom. V skratke povedané domáci potvrdili výhodu domáceho prostredia a obsadili popredné priečky. Víťazom útechy sa nakoniec stal Marko Stojovič, ktorý vo finále porazil Martina Horváta. Treba však povedať, že obidvaja finalisti boli značne unavení, kedže absolvovali na turnaji osem setov. Vo finále hlavného pavúka to bol súboj domácich, z víťazstva sa tešil Marián Košút, ktorému finále skrečoval Ján Dudáš, tiež treba povedať, že obidvaja si prešli do finále náročnú cestu. Trochu sklamaný môže byť Timotej Šula, ktorý nepotvrdil finále útechy z posledného turnaja a tentokrát obišiel naprázdno. Sklamaním môže byť aj účinkovanie Tona Filla, ktorý stále nedokázal pretaviť svoje bojovné výkony k dosiahnutiu výsledkov a znova odchádza bez bodu, holt treba si spraviť poriadok v hlave, ako nám sám hráč povedal. Ospravedlňujeme sa vopred hráčom, ktorých sme nespomenuli, ale nedalo sa byť na všetkých zápasoch a v budúcnosti ich určite spomenieme. Špeciálne poďakovanie patrí aj Milošovi Javorskému, ktorý sa podujal na natáčanie a spracovanie videí, ktorými skvalitní image okruhu a takisto portfólio hráčov, ktorí si budú môcť pozrieť ich hru :) Na záver čo dodať? Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili na turnaji a takisto sa budú zúčastňovať aj na ďalších turnajoch a dokážu držať partiu a trend, ktorý sme nastolili, pretože chceme zachovať nejaké pravidlá a štandardy. Pretože ak by to neplatilo, tak by sa vtláčala otázka QUO VADIS TenisRekreant? Sme radi za podporu a tešíme sa na ďalší turnaj LMJ Rekreant 2017 Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom, ktorý sa uskutoční 17.6.2017, čím Vás zároveň aj pozývame na tento turnaj :)