TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Count Point Rekreant 2020

4.Turnaj v tomto roku a prvý antukový sa uskutoční 5.9.2020 v Malackách.


Prvý zahraničný turnaj

Druhý turnaj v tomto roku sa bude konať v Břeclavi. Prvý krát v histórii TenisRekreantu sa bude konať turnaj mimo územia SR. Tento turnaj nahrádza NTC Rekreant, preto sa budú obhajovať body z roku 2018.


Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
26%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
36%

tráva
6%

LMJ Rekreant Zelená voda 2017

5. turnaj v poradí pod hlavičkou TenisRekreant sa konal na Zelenej vode pri Novom meste nad Váhom. V prvom rade sa chceme poďakovať nášmu sponzorovi Mariánovi Lapšanskému za vytvorenie ideálnych podmienok, čo sa týka catteringu aj kurtov. Hráči si pochvalovali prostredie aj atmosféru. Turnaj prebiehal podľa plánu, neboli žiadne prestoje ani prerušenia, či už kvôli hráčom alebo počasiu, ktoré nebolo 100%, niektoré zápasy boli ovplyvňené vetrom, ktorý je špecifický pre Zelenú vodu, ale každý jeden sa musel s tým vysporiadať. Od začiatku sme mali možnosť vidieť zaujímavé zápasy, ako napríklad súboj v prvom kole medzi Košútom a Bérešom, ktorí si zopakovali semifinále zo Zlatých Moraviec, alebo veľa derby z Trenčianského regionu, kedže hráčov z okolia Trenčína bolo viac ako 50% prihlásených. Nasadení hráči to nemali vôbec ľahké, kedže nasadená 2 a 3 v dolnej časti pavúka vypadli s ťažkými súpermi v prvom kole a museli sa uspokojiť s útechou. Nasadená 1 a 4 sa prebojovali až do semifinále, kde si mohli zmerať sily a popasovať sa o finále. Príjemným prekvapením bol Boris Štanglovič, ktorý to na svojom prvom turnaji na okruhu TenisRekreant dotiahol až do najlepšej osmičky. Svoje kvality potvrdil Juraj Béreš, ktorý sa prebojoval cez ťažkých súperov až do finále, ktoré nakoniec vyhral a stal sa viťazom celého turnaja. V hornej polovici pavúka potvrdil svoje nasadenie Miro Ľalík, ktorý vyradil troch Trenčanov a dostal sa až do finále, kde mu ale chýbali sily po semifinále a podľahol neskoršiemu víťazovi Bérešovi. Za zmienku stojí aj prvé víťazstvo na okruhu pre Tona Filla, ktorý potvrdzuje svoju hernú stúpajúcu tendenciu. Nesklamali ani noví hráči na okruhu, ktorí si mohli vyskúšať ako to chodí na našich turnajoch a aká je tu herná úroveň. Takisto im chceme poďakovať, že oživili okruh svojou hrou. V úteche sa vo finále stretli nasadená 2 Marián Košút a nasadená 3 Radovan Kamenský. Zlatomoravský matador Maroš Košút nedal šancu bojujúcemu Radovi Kamenskému a stal sa celkovým víťazom útechy. Všetkým ešte raz ďakujeme za účasť a dúfame, že boli spokojní, ak nie, je tu stále možnosť podnetov a diskusie, aby sme sa dokázali zlepšiť a vychytať muchy. Spoločne sa tešíme na ďalší už v poradí 6.turnaj, ktorý sa uskutoční v Kopčanoch na prírodnej tráve za organizácie Rada Kamenského. Propozície nájdete už dnes na stránke. :) :) :)