TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
10.06.2019   Dukla Island Rekreant 2019 - Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)
 
05.03.2019   Sun Lake Rekreant 2019 - Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....
 
28.01.2019   Druhý turnaj v tomto roku - Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.
 
11.09.2018   Posledný turnaj v tomto roku - Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....
 
20.08.2018   Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku - 10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!
 
30.07.2018   9 turnaj bude Považie Rekreant 2018 - Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)
 
13.07.2018   Šaľa Trophy Rekreant 2018 - Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.
 
25.06.2018   Záhorie Green Rekreant 2018 - Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)
 
24.05.2018   Spirit Team Rekreant 2018 - 6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.
 
06.05.2018   Dukla Island Rekreant 2018 - Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....
 
19.03.2018   NTC Rekreant 2018 - Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)
 
21.02.2018   Sun Lake Rekreant 2018 - V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)
 
18.01.2018   Ratufa Rekreant 2018 - Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)
 
28.11.2017   Open Space Rekreant 2018 - Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)
 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
32%

tvrdý povrch- pomalší
36%

tráva
6%

LMJ Rekreant Zelená voda 2017

5. turnaj v poradí pod hlavičkou TenisRekreant sa konal na Zelenej vode pri Novom meste nad Váhom. V prvom rade sa chceme poďakovať nášmu sponzorovi Mariánovi Lapšanskému za vytvorenie ideálnych podmienok, čo sa týka catteringu aj kurtov. Hráči si pochvalovali prostredie aj atmosféru. Turnaj prebiehal podľa plánu, neboli žiadne prestoje ani prerušenia, či už kvôli hráčom alebo počasiu, ktoré nebolo 100%, niektoré zápasy boli ovplyvňené vetrom, ktorý je špecifický pre Zelenú vodu, ale každý jeden sa musel s tým vysporiadať. Od začiatku sme mali možnosť vidieť zaujímavé zápasy, ako napríklad súboj v prvom kole medzi Košútom a Bérešom, ktorí si zopakovali semifinále zo Zlatých Moraviec, alebo veľa derby z Trenčianského regionu, kedže hráčov z okolia Trenčína bolo viac ako 50% prihlásených. Nasadení hráči to nemali vôbec ľahké, kedže nasadená 2 a 3 v dolnej časti pavúka vypadli s ťažkými súpermi v prvom kole a museli sa uspokojiť s útechou. Nasadená 1 a 4 sa prebojovali až do semifinále, kde si mohli zmerať sily a popasovať sa o finále. Príjemným prekvapením bol Boris Štanglovič, ktorý to na svojom prvom turnaji na okruhu TenisRekreant dotiahol až do najlepšej osmičky. Svoje kvality potvrdil Juraj Béreš, ktorý sa prebojoval cez ťažkých súperov až do finále, ktoré nakoniec vyhral a stal sa viťazom celého turnaja. V hornej polovici pavúka potvrdil svoje nasadenie Miro Ľalík, ktorý vyradil troch Trenčanov a dostal sa až do finále, kde mu ale chýbali sily po semifinále a podľahol neskoršiemu víťazovi Bérešovi. Za zmienku stojí aj prvé víťazstvo na okruhu pre Tona Filla, ktorý potvrdzuje svoju hernú stúpajúcu tendenciu. Nesklamali ani noví hráči na okruhu, ktorí si mohli vyskúšať ako to chodí na našich turnajoch a aká je tu herná úroveň. Takisto im chceme poďakovať, že oživili okruh svojou hrou. V úteche sa vo finále stretli nasadená 2 Marián Košút a nasadená 3 Radovan Kamenský. Zlatomoravský matador Maroš Košút nedal šancu bojujúcemu Radovi Kamenskému a stal sa celkovým víťazom útechy. Všetkým ešte raz ďakujeme za účasť a dúfame, že boli spokojní, ak nie, je tu stále možnosť podnetov a diskusie, aby sme sa dokázali zlepšiť a vychytať muchy. Spoločne sa tešíme na ďalší už v poradí 6.turnaj, ktorý sa uskutoční v Kopčanoch na prírodnej tráve za organizácie Rada Kamenského. Propozície nájdete už dnes na stránke. :) :) :)