TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Count Point Rekreant 2020

4.Turnaj v tomto roku a prvý antukový sa uskutoční 5.9.2020 v Malackách.


Prvý zahraničný turnaj

Druhý turnaj v tomto roku sa bude konať v Břeclavi. Prvý krát v histórii TenisRekreantu sa bude konať turnaj mimo územia SR. Tento turnaj nahrádza NTC Rekreant, preto sa budú obhajovať body z roku 2018.


Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
26%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
36%

tráva
6%

Považie Rekreant 2017

Považie Rekreant 2017
Turnaj sa uskutočnil 5.8.2017 v Trenčíne na Ostrove v tichom prostredí medzi riekou Váh a kanálom za účasti 18 hráčov. Z pôvodných 19 prihlásených ľudí sa deň pred turnajom odhlásil Boris Podhradský, čo je škoda lebo si nemohol vychutnať svoju prvú účasť. V deň turnaja sa odhlásila aj Agáta, čo nás trochu zamrzelo pretože sme mohli vidieť dievčenské derby s domácou matadorkou Maťou Zacharovou. Organizátor si preto vyhradil právo a povolal jedného náhradníka a to Jána Benča, ktorý nakoniec vypadol v druhom kole s Milošom Javorským. V predkole sme mohli vidieť zaujímavé zápasy a to súboj Milanu Zacharu s Markom Stojovičom, ktorý vyvrcholil až supertiebreakom so šťastným koncom pre Marka. V druhom kole sme mali možnosť sledovať aj Trenčianske derby medzi Mikuštiakom a Fillom, ktorý skončil s jednoznačním výsledkom pre Dušana. Nasadení všetci hráči postúpili medzi najlepších 8 hráčov turnaja. Za zmienku stojí aj výkon Fera Bognera, ktorý vyradil dobre hrajúceho Marka Stojoviča, ktorý bol ale očividne unavený po zápase s Milanom Zacharom. František nakoniec skončil na lopate respektíve rakete Mira Ľalíka. Dušan Mikuštiak po hurikáne s Tonom nestačil v ďalšom Trenčianskom derby na Vlada Kordoša, ktorý potvrdil stúpajúcu hernú úroveň. Rado Kamenský sa natrápil s domácim Jurom Vlnkom, ale nakoniec postúpil zaslúžene do semi. Avšak musím spomenúť aj Juraja, ktorý sa turnaj od turnaja zlepšuje. V poslednom derby najlepšej osmičky sme mali možnosť vidieť súboj Miloša Javorského a Martina Horváta, tak ako na minulom turnaji v Kopčanoch. Martin tentokrát ťahal za kratší koniec a Miloš zaslúžene postúpil. V semi sme mali možnosť vidieť súboje Ľalík-Kordoš a Kamenský-Javorský. Do finále sa prebojovali Miro Ľalík a Rado Kamenský, ktorý porazil fantasticky hrajúceho Miloša, ktorý mal príležitosť byť prvýkrát vo finále. Víťazom dohrávaného finále sa nakoniec stal Miro Ľalík, ktorý porazil Rada Kamenského až v 3 setoch a zaistil si svoj prvý titul na okruhu a post svetovej Slovenskej jednotky TenisRekreant. V úteche sa z víťazstva tešil Boris Štanglovič, ktorý preukazuje na každom turnaji svoje kvality, no tentokrát sa natrápil vo finále s Tomášom Radičom, ktorý hrá svoj kvalitný tenisový štandard, čím potvrdzuje svoje kvality. Za zmienku stojí aj víťazstvo Maťky Zacharovej nad Tonom Fillom, kde sa ukázalo, že aj žena dokáže hrať vyrovnanú partiu s mužmi, ba dokonca aj vyhrať. Všetkým hráčom ďakujeme za účasť a podporu na našom, respektíve Vašom hráčskom okruhu a tešíme sa na ďalší turnaj Capitol Rekreant 2017, ktorý sa uskutoční v Bratislave 9.Septembra 2017. Viac info o turnaji v ďalších článkoch.