TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Považie Rekreant 2017

Považie Rekreant 2017
Turnaj sa uskutočnil 5.8.2017 v Trenčíne na Ostrove v tichom prostredí medzi riekou Váh a kanálom za účasti 18 hráčov. Z pôvodných 19 prihlásených ľudí sa deň pred turnajom odhlásil Boris Podhradský, čo je škoda lebo si nemohol vychutnať svoju prvú účasť. V deň turnaja sa odhlásila aj Agáta, čo nás trochu zamrzelo pretože sme mohli vidieť dievčenské derby s domácou matadorkou Maťou Zacharovou. Organizátor si preto vyhradil právo a povolal jedného náhradníka a to Jána Benča, ktorý nakoniec vypadol v druhom kole s Milošom Javorským. V predkole sme mohli vidieť zaujímavé zápasy a to súboj Milanu Zacharu s Markom Stojovičom, ktorý vyvrcholil až supertiebreakom so šťastným koncom pre Marka. V druhom kole sme mali možnosť sledovať aj Trenčianske derby medzi Mikuštiakom a Fillom, ktorý skončil s jednoznačním výsledkom pre Dušana. Nasadení všetci hráči postúpili medzi najlepších 8 hráčov turnaja. Za zmienku stojí aj výkon Fera Bognera, ktorý vyradil dobre hrajúceho Marka Stojoviča, ktorý bol ale očividne unavený po zápase s Milanom Zacharom. František nakoniec skončil na lopate respektíve rakete Mira Ľalíka. Dušan Mikuštiak po hurikáne s Tonom nestačil v ďalšom Trenčianskom derby na Vlada Kordoša, ktorý potvrdil stúpajúcu hernú úroveň. Rado Kamenský sa natrápil s domácim Jurom Vlnkom, ale nakoniec postúpil zaslúžene do semi. Avšak musím spomenúť aj Juraja, ktorý sa turnaj od turnaja zlepšuje. V poslednom derby najlepšej osmičky sme mali možnosť vidieť súboj Miloša Javorského a Martina Horváta, tak ako na minulom turnaji v Kopčanoch. Martin tentokrát ťahal za kratší koniec a Miloš zaslúžene postúpil. V semi sme mali možnosť vidieť súboje Ľalík-Kordoš a Kamenský-Javorský. Do finále sa prebojovali Miro Ľalík a Rado Kamenský, ktorý porazil fantasticky hrajúceho Miloša, ktorý mal príležitosť byť prvýkrát vo finále. Víťazom dohrávaného finále sa nakoniec stal Miro Ľalík, ktorý porazil Rada Kamenského až v 3 setoch a zaistil si svoj prvý titul na okruhu a post svetovej Slovenskej jednotky TenisRekreant. V úteche sa z víťazstva tešil Boris Štanglovič, ktorý preukazuje na každom turnaji svoje kvality, no tentokrát sa natrápil vo finále s Tomášom Radičom, ktorý hrá svoj kvalitný tenisový štandard, čím potvrdzuje svoje kvality. Za zmienku stojí aj víťazstvo Maťky Zacharovej nad Tonom Fillom, kde sa ukázalo, že aj žena dokáže hrať vyrovnanú partiu s mužmi, ba dokonca aj vyhrať. Všetkým hráčom ďakujeme za účasť a podporu na našom, respektíve Vašom hráčskom okruhu a tešíme sa na ďalší turnaj Capitol Rekreant 2017, ktorý sa uskutoční v Bratislave 9.Septembra 2017. Viac info o turnaji v ďalších článkoch.