TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
28%

tvrdý povrch- rýchlejší
32%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Trenchtown Rekreant 2017

Trenchtown Rekreant 2017

Turnaj v Trenčíne sa začal za komornejšej atmosféry za účasti 13 hráčov, ktorí si ale rodinnú atmosféru pochvaľovali. V prvom kole sme mali možnosť vidieť zaujímavé súboje. Trenčianske derby Vlnka-Fillo ale i zaujímavý duel Kordoš-Radič, ktorý bol veľmi vyrovnaný so štastným koncom pre Vlada Kordoša, ktorý to napokon dotiahol do semifinále, kde nestačil na vynikájuco hrajúceho Marka Stojoviča, ktorý postupne vyradil Erika Štefku ale i jednotku turnaja Mira Ľalíka, ktorý sa napokon stal víťazom útechy, kde vo finále porazil Tomáša Radiča. Svoj štandard zahral Juro Vlnka, ktorý prenikol do najlepšej osmičky a poistil si koncoročný Masters. Na okruhu sme mohli privítať i nového hráča z Malaciek Peťa Veruzába, ktorý nestačil v prvom kole na Kuba Krbaťu. Tono Fillo neprekročil svoj tieň a vypadol v prvom kole s Jurom Vlnkom ale i v úteche s Erikom Štefkom. Dušan Mikuštiak prešiel prvým kolom cez Tima Šuľu ale v druhom skončil na celkovom víťazovi Radovi Kamenskému, ktorý napriek svojmu zrelému veku potvrdil svoju hernú kvalitu a vyhral celý turnaj. Boli sme svedkami aj prvého vzájomného zápasu medzi organizátormi v semifinálovom súboji medzi Kamenským a Horvátom, kde Rado vyhral v dvoch setoch a ukázal svoje herné kvality. Všetci hráči potvrdili svoje kvality a pred turnajom nebolo favorita a tak to má byť, že každý s každým dokáže vyhrať. Sme radi, že nám hráči ostávajú verní a tešíme sa na ďaľší turnaj. Či už to bude spomínaný Masters alebo sa rozhodneme usporiadať ešte jeden turnaj sa dozviete už čoskoro. Ešte raz ďakujeme, ale všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili. Kto by chcel, tak tím TenisRekreant má k dispozícii ešte 5l ríbezláku :) Váš tím TenisRekreant.