TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Záhorie Green Rekreant 2017

Počas wimbledonského turnaja prebehol na okruhu TenisRekreant aj turnaj na prírodnej tráve v Kopčanoch. Turnaj bol limitovaný na 16 hráčov, ktorí mali možnosť bezprostredne zažiť radosti aj úskalia trávnatého povrchu. Rybičku si skočl Maťo Horvát a viackrát aj Mathias Berger…:) ktorý sa ukázal ako šoumen turnaja… :) .
Premiérová účasť na okruhu najlepšie vyšla Romanovi Landlovi, ktorý dokázal v pavúku vyradiť po Timovi Šuľovi aj ostrieľaného harcovníka Mira Ľalíka po tesnej koncovke v supertiebreku a tiež zohrať viac než vyrovnaný semifinálový súboj s Radom Kamenským, ktorému však v supertiebreaku tesne podľahol. Roman má však obrovský potenciál, jeho progres v poslednom období je značný a tak trofej za tretie miesto môže byť len úvodom tenisového príbehu ďalšieho kvalitného hráča zo Záhoria. Solídne sa uviedol aj Jozef Makar, keď hneď pri prvej účasti prešiel prvým kolom a dokázal zdolať Zola Dantera. Na okruhu sme privítali aj Jakuba Krbaťu a Jána Sabola, ktorým osud doprial už X-té vzájomné stretnutie, pričom Kubo po víťazstve nad Johnym dokráčal až do finále útechy. Tiež zápas Kuba s Tomášom Radičom patril aj divácky medzi tenisové lahôdky prvého kola. Atraktívny a vyrovnaný bol i súboj Miloša Javorského s Jánom Sabolom. Rozhodovalo sa až v supertiebreaku a Miloš sa dočkal svojho prvého víťazstva na okruhu v hlavnej súťaži.  Následne veľa nechýbalo a takmer dokráčal po tesnej koncovke proti Martinovi Horvátovi až do semifinále. Tam sa však nakoniec ocitol Maťo, potvrdil tak úlohu nasadenej trojky a musel odchádzať spokojný s trofejou za tretie miesto.
Prvýkrát na tráve hral aj Jakub Salay a hlavne jeho druhý set proti Mirovi Ľalíkovi bol herne veľmi vydarený, avšak so šťastnou koncovkou pre Mira. Naopak vôbec turnaj nevyšiel Tonovi Fillovi, hoci možno povedať, že pred turnajom sa poctivo pripravoval, prišiel skvelo namotivovaný a turnaj aj veľkolepo začal breakom proti Radovi Kamenskému, no potom sa nepochopiteľne jeho hra dostala do krízy a inak tomu nebolo ani proti Jurovi Vlnkovi, neskoršiemu víťazovi útechy. Vyznie to na prvý pohľad pre Tona kruto a bolo na ňom vidieť aj obrovské sklamanie, no na turnaji postupne narazil na neskoršieho finalistu a na víťaza útechy. Tonova hra sa však zlepšuje a svojim zápalom pre tenis je na dobrej ceste napredovať.
Skvelý turnaj odohral Juraj Vlnka, ktorý v deň svojich narodenín vyhral útechu. Žeby mu spravil budíček  Zdeno Šeda hneď v prvom kole..:) ? Práve Juro mu však ako jediný vzal za celý turnaj gem… a do Trenčína putovali Juraj s Maťom spokojní s turnajovými trofejami.
Spokojný s výkonom môže byť aj Rado Kamenský, ktorý po solídnych výkonoch sa dostal prvýkrát na okruhu až do finále. Tam prišiel však už fyzicky značne vyčerpaný. Po ťažkých zápasoch proti Tomášovi Radičovi a Romanovi Landlovi hraných v horúcom počasí narazil vzápätí na stenu menom Zdeno Šeda. Finále tak malo jednoznačný priebeh a len športový duch bránil Radovi finálový zápas skrečovať. Zdeno sa na okruhu objavil po dvoch turnajoch a od úvodných zápasov potvrdzoval, že v súčasnom hráčskom poli TenisRekreant je rekreačný tenisový kráľ. Parametre jeho hry sú v súčasnosti nad úrovňou ostatných hráčov. Svedčia o tom napokon výsledky v štyroch odohratých zápasoch a jeho celkové skóre v gemoch 48/1, v setoch 8/0 … . Blahoželáme k víťazstvu a hlavne kvalite predvedenej hry. A je to aj výzva pre ostatných neustále sa posúvať vpred.
 
Ako na každom turnaji – zahrať si majú možnosť všetci hráči, vyhrať však nemôže kazdý. Hráči sa však na turnaji cítili v pohode a to sa prenášalo na pozitívnu zápasovú aj mimozápasovú atmosféru. Ďakujeme aj Jarovi Karasovi, ktorý sa staral o občerstvenie a kurty počas turnaja.
 
Čo nás tiež teší, že hráči výhry aj prehry brali športovo a tešia sa na ďalší turnaj TenisRekreant okruhu v budúcnosti… :)