TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

NTC Rekreant 2018

NTC Rekreant 2018
Report z turnaja NTC Rekreant 2018- „pohrebisko nasadených hráčov“
4.turnajom v poradí pokračoval okruh TenisRekreant v sobotu 21.4.2018 v Aegon aréne v Bratislave. Bol to najpočetnejší turnaj čo sa týka prihlásených a zároveň štartujúcich hráčov. Celkovo sa na turnaji zúčastnilo 29 hráčov čo je rekord okruhu TenisRekreant, čím Vám chceme zároveň aj poďakovať za prejavenú dôveru. Už od prvých kôl sme boli svedkami vyrovnaných a vzrušujúcich zápasov. Nebola núdza ani  o prekvapenia ako napríklad vypadnutie Tomáša Radiča s Jarom Bojňanským. Alebo vypadnutie nasadenej jednotky Kamenského s Prachárom, či už vypadnutie dvojky Horváta s Perďochom. Mimochodom títo dvaja to dotiahli až do finále. Takisto svoj štandard nepotvrdil ani Miloš Javorský, ktorý vypadol s Maťom Kollárom, holt každý deň nie je posvietenie. V ostatných zápasoch sme mohli vidieť vyrovnané duely, za zmienku stojí výkon Ivana Klačanského, ktorý napriek svojmu veku potvrdil, že môže popreháňať aj mladších súperov a nakoniec to dotiahol do semifinále. Takisto aj antukár, on to o sebe hovorí( Vlado Kordoš) to dotiahol do semifinále, čo je pre neho na hardoch celkom slušný úspech. Za povšimnutie stoja aj výkony Tona Filla, ktorý sa ako keby stále hľadal a nedokáže prelomiť nulovú sériu čo sa týka bodov už viac ako rok, ikeď treba badať zlepšenie na jeho výkonoch. Potešili aj noví hráči, ktorí môžu priniesť na okruh TenisRekreant novú krv. V úteche sa víťazom stal nakoniec Peter Ščípa, ktorý vo finále porazil Juraja Drusku. Obidvaja predtým v semifinále vyradili najvyššie nasadených Horváta s Javorským. Vo finále hlavného pavúka to bol súboj veľmi dobre pripravených kondične hráčov a to Perďocha a Prachára. Z víťazstva sa nakoniec tešil Perďoch, ktorému blahoželáme a želáme aj ďalšie úspechy. Ako sa hovorí sláva víťazom a česť porazeným!!! My ale dúfame, že všetci odišli z NTC ako víťazi a užili si atmosféru, ktorú sa snažíme vytvárať po celý rok. Takisto sa tešíme na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční v Trenčíne 19.5.2018 na antuke. Takže všetci hráči, ktorí sa tešili na antukovú sezónu si prídu na svoje......