TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Count Point Rekreant 2020

4.Turnaj v tomto roku a prvý antukový sa uskutoční 5.9.2020 v Malackách.


Prvý zahraničný turnaj

Druhý turnaj v tomto roku sa bude konať v Břeclavi. Prvý krát v histórii TenisRekreantu sa bude konať turnaj mimo územia SR. Tento turnaj nahrádza NTC Rekreant, preto sa budú obhajovať body z roku 2018.


Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
26%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
36%

tráva
6%

NTC Rekreant 2018

NTC Rekreant 2018
Report z turnaja NTC Rekreant 2018- „pohrebisko nasadených hráčov“
4.turnajom v poradí pokračoval okruh TenisRekreant v sobotu 21.4.2018 v Aegon aréne v Bratislave. Bol to najpočetnejší turnaj čo sa týka prihlásených a zároveň štartujúcich hráčov. Celkovo sa na turnaji zúčastnilo 29 hráčov čo je rekord okruhu TenisRekreant, čím Vám chceme zároveň aj poďakovať za prejavenú dôveru. Už od prvých kôl sme boli svedkami vyrovnaných a vzrušujúcich zápasov. Nebola núdza ani  o prekvapenia ako napríklad vypadnutie Tomáša Radiča s Jarom Bojňanským. Alebo vypadnutie nasadenej jednotky Kamenského s Prachárom, či už vypadnutie dvojky Horváta s Perďochom. Mimochodom títo dvaja to dotiahli až do finále. Takisto svoj štandard nepotvrdil ani Miloš Javorský, ktorý vypadol s Maťom Kollárom, holt každý deň nie je posvietenie. V ostatných zápasoch sme mohli vidieť vyrovnané duely, za zmienku stojí výkon Ivana Klačanského, ktorý napriek svojmu veku potvrdil, že môže popreháňať aj mladších súperov a nakoniec to dotiahol do semifinále. Takisto aj antukár, on to o sebe hovorí( Vlado Kordoš) to dotiahol do semifinále, čo je pre neho na hardoch celkom slušný úspech. Za povšimnutie stoja aj výkony Tona Filla, ktorý sa ako keby stále hľadal a nedokáže prelomiť nulovú sériu čo sa týka bodov už viac ako rok, ikeď treba badať zlepšenie na jeho výkonoch. Potešili aj noví hráči, ktorí môžu priniesť na okruh TenisRekreant novú krv. V úteche sa víťazom stal nakoniec Peter Ščípa, ktorý vo finále porazil Juraja Drusku. Obidvaja predtým v semifinále vyradili najvyššie nasadených Horváta s Javorským. Vo finále hlavného pavúka to bol súboj veľmi dobre pripravených kondične hráčov a to Perďocha a Prachára. Z víťazstva sa nakoniec tešil Perďoch, ktorému blahoželáme a želáme aj ďalšie úspechy. Ako sa hovorí sláva víťazom a česť porazeným!!! My ale dúfame, že všetci odišli z NTC ako víťazi a užili si atmosféru, ktorú sa snažíme vytvárať po celý rok. Takisto sa tešíme na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční v Trenčíne 19.5.2018 na antuke. Takže všetci hráči, ktorí sa tešili na antukovú sezónu si prídu na svoje......