TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Count Point Rekreant 2020

4.Turnaj v tomto roku a prvý antukový sa uskutoční 5.9.2020 v Malackách.


Prvý zahraničný turnaj

Druhý turnaj v tomto roku sa bude konať v Břeclavi. Prvý krát v histórii TenisRekreantu sa bude konať turnaj mimo územia SR. Tento turnaj nahrádza NTC Rekreant, preto sa budú obhajovať body z roku 2018.


Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
26%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
36%

tráva
6%

Považie Rekreant 2018

Považie Rekreant 2018

Druhý ročník a celkovo 9 turnaj v tomto roku sa začal za zamračeného počasia na Ostrove v Trenčíne. Hráči si pochvaľovali zo začiatku príjemnú teplotu, ktorá panovala počas doobedia, avšak poobede znovu ortuť na teplomeri vystúpila na 30. V predkolách sme mohli viedieť súboje či už to Antona Filla s nováčikom okruhu Marošom Mičiakom, ktorý dokázal Tona poraziť v dvoch setoch. Takisto za zmienku stojí aj zápas Jakuba Salaya s Dušanom Mikuštiakom, ktorý zápas ovládol v dvoch setoch a poslal Dušana do útechy. V druhom kole sme mali možnosť vidieť niekoľko zaujímavých a vyrovnaných zápasov, či už trenčianske derby Milana Zacharu s navrátilcom na okruh Martinom Horvátom, ktorý Milan zvládol 7:5 a 6:4 alebo duel Borisa Štangloviča s tento rok dobre hrajúcim Milošom Javorským, ktorý Boris ovládol zaslúžene po fantastickom výkone 2:0. Nemôžeme opomenúť ani zápas stále sa zlepšujúceho Jara Bojňanského s Marekom Šarom, ktorý Marek svojou bojovnosťou zvládol a vyhral. Jaro neskôr v turnaji prehral až vo finále útechy s Milošom Javorským. V ďaľšom zápase čierny kôn turnaja Vlado Prachár porazil jednotku turnaja Mira Ľalíka po strojovom výkone ako v každom zápase, ktorý predvádzal na turnaji. Svoj štandard si udržal Rado Kamenský, ktorý dokráčal až do finále a následne k titulu v Trenčíne. Po ceste do finále porazil Ivana Kľačanského, Juraja Vlnku i Tomáša Radiča a nakoniec aj v skvelej forme hrajúceho Vlada Prachára. Za zmienku stojí aj výkon Tomáša Radiča, ktorý po pauze na okruhu to dotiahol až do semifinále, kde prehral s Radom Kamenským. V druhom semifinále Boris Štanglovič podľahol Vladovi Prachárovi a tak znovu tesne zostal pred bránami finále. Vo finále, ako ho my voláme "Starý vlk"-Rado Kamenský porazil po taktickom výkone v supertiebreaku Vlada Prachára a s určitosťou hraničiacou s istotou si zabezpečil Masters. V úteche sme mohli vidieť na úvod trenčianske derby lišiakov, ktoré zvládol mladší z dvojice Martin a porazil Ivana aby sa dostal ďalej. Pavúk v úteche išiel podľa predpokladov až do semifinále, kde Miro prehral so stále lepšie hrajúcim Jarom a dosiahol, tak iba na 3. miesto. Predtým zviedol 3-setovú bitku s Martinom, ktorá mu zobrala potrebné sily. Vo finále si to teda rozdali Miloš s Jarinom dokonca už aj za umelého osvetlenia. Štastnejším bol nakoniec Miloš, ktorý sa teda stal víťazom útechy. Všetkým hráčom ďakujeme za účasť a už sa tešíme na ďaľší turnaj, ktorý sa uskutoční v Bratislave.