TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Považie Rekreant 2018

Považie Rekreant 2018

Druhý ročník a celkovo 9 turnaj v tomto roku sa začal za zamračeného počasia na Ostrove v Trenčíne. Hráči si pochvaľovali zo začiatku príjemnú teplotu, ktorá panovala počas doobedia, avšak poobede znovu ortuť na teplomeri vystúpila na 30. V predkolách sme mohli viedieť súboje či už to Antona Filla s nováčikom okruhu Marošom Mičiakom, ktorý dokázal Tona poraziť v dvoch setoch. Takisto za zmienku stojí aj zápas Jakuba Salaya s Dušanom Mikuštiakom, ktorý zápas ovládol v dvoch setoch a poslal Dušana do útechy. V druhom kole sme mali možnosť vidieť niekoľko zaujímavých a vyrovnaných zápasov, či už trenčianske derby Milana Zacharu s navrátilcom na okruh Martinom Horvátom, ktorý Milan zvládol 7:5 a 6:4 alebo duel Borisa Štangloviča s tento rok dobre hrajúcim Milošom Javorským, ktorý Boris ovládol zaslúžene po fantastickom výkone 2:0. Nemôžeme opomenúť ani zápas stále sa zlepšujúceho Jara Bojňanského s Marekom Šarom, ktorý Marek svojou bojovnosťou zvládol a vyhral. Jaro neskôr v turnaji prehral až vo finále útechy s Milošom Javorským. V ďaľšom zápase čierny kôn turnaja Vlado Prachár porazil jednotku turnaja Mira Ľalíka po strojovom výkone ako v každom zápase, ktorý predvádzal na turnaji. Svoj štandard si udržal Rado Kamenský, ktorý dokráčal až do finále a následne k titulu v Trenčíne. Po ceste do finále porazil Ivana Kľačanského, Juraja Vlnku i Tomáša Radiča a nakoniec aj v skvelej forme hrajúceho Vlada Prachára. Za zmienku stojí aj výkon Tomáša Radiča, ktorý po pauze na okruhu to dotiahol až do semifinále, kde prehral s Radom Kamenským. V druhom semifinále Boris Štanglovič podľahol Vladovi Prachárovi a tak znovu tesne zostal pred bránami finále. Vo finále, ako ho my voláme "Starý vlk"-Rado Kamenský porazil po taktickom výkone v supertiebreaku Vlada Prachára a s určitosťou hraničiacou s istotou si zabezpečil Masters. V úteche sme mohli vidieť na úvod trenčianske derby lišiakov, ktoré zvládol mladší z dvojice Martin a porazil Ivana aby sa dostal ďalej. Pavúk v úteche išiel podľa predpokladov až do semifinále, kde Miro prehral so stále lepšie hrajúcim Jarom a dosiahol, tak iba na 3. miesto. Predtým zviedol 3-setovú bitku s Martinom, ktorá mu zobrala potrebné sily. Vo finále si to teda rozdali Miloš s Jarinom dokonca už aj za umelého osvetlenia. Štastnejším bol nakoniec Miloš, ktorý sa teda stal víťazom útechy. Všetkým hráčom ďakujeme za účasť a už sa tešíme na ďaľší turnaj, ktorý sa uskutoční v Bratislave.