TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
28%

tvrdý povrch- rýchlejší
32%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Count Point Rekreant 2019

Count Point Rekreant 2019
Turnaj je plánovaný premiérovo do Malaciek, kde sa plánuje hrať na troch antukových dvorcoch TK Strojára Malacky. Areál je situovaný do prírodného prostredia areálu Zámockého parku a leží v susedstve s kaštieľom- bývalým sídlom šľachtickej rodiny grófa Pállfy.
Na turnaji sa bude hrať hlavný pavúk + útechový pavúk. Turnaj je zároveň siedmym tohtoročným na rekreačnom tenisovom okruhu TenisRekreant ( www.tenisrekreant.sk), pričom vítaní sú všetci rekreační hráči bez rozdielu veku a pohlavia.
Dátum:         31. 08. 2019 (sobota)- 01.09.2019 (nedeľa)
Začiatok:      07.30 hod         Koniec:          22:00 hod.
Miesto:         Malacky, Zámocká 12 (3 antukové kurty v Zámockom parku
Štartovné:    25,- EUR prihlásenie bude umožnené až po zaplatení štartovného na bankový účet:  SK64 5600 0000 0033 4573 7001 , prihlásenie sa na turnaj  bez zaplatenia štartovného do termínu prihásenia je možné iba po predchádzajúcej dohode s organizátorom, pričom v prípade akceptácie takéhoto hráča je štartovné na mieste v deň konania sa turnaja stanovené na 30, - EUR
Prihlasovanie : Cez portál ZasportujSiOpen  /www.zasportujsiopen.sk/
Deadline na prihlasovanie :    streda 28.08.2019 do 24.00hod
Akceptácia : Akceptácia hráčov bude zverejnená po uzávierke prihlášok na stránke www.tenisrekreant.sk .
 
Žrebovanie : štvrtok 29.08.2019 na kurtoch TK Strojár Malacky
 
Prezentácia: od 7:15 h, individuálne podľa časového harmonogramu, najneskôr však 10 minút pred začiatkom svojho zápasu 
Organizátor:     TenisRekreant
Kontaktné osoby:
Radovan Kamenský, kontakt: 0905 581 512, mail: tenisrekreant@gmail.com
Martin Horvát, kontakt 0917 322 864,  mail: tenisrekreant@gmail.com
Systém hry: hlavný a aj útechový pavúk sa budú hrať na 2 víťazné sety (3. set supertiebreak do 10). V útechovom pavúku sa zároveň bude hrať systémom NoAd.
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy systému hry. Každý hráč má však garantované odohratie min.dvoch zápasov.
Lopty : Wilson US Open
Občerstvenie +pitný režim: zabezpečené
Kapacita turnaja:   24 hráčov
Turnaj je určený pre bežných rekreačných hráčov, ktorí neboli do 18r. registrovaní STZ, ani iným tenisovým zväzom  Organizátor si však v rámci pravidiel okruhu TenisRekreant vyhradzuje právo udeliť divokú kartu dvom hráčom, ktorí výkonnostne zodpovedajú turnajovej úrovni.
Prihláseným hráčom, ktorí zaplatili štartovné a neboli by z kapacitných dôvodov akceptovaní, bude štartovné hneď po zverejnení akceptácie na turnaj vrátené.
Pre víťaza turnaja, víťaza útechového pavúka, finalistov oboch pavúkov a semifinalistov hlavného pavúka sú pripravené turnajové trofeje.