TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Masters Rekreant 2019

MASTERS TENIS REKREANT 2019

Na záver tenisovej sezóny 2019 okruhu TenisRekreant si zahralo osem kvalifikovaných hráčov Masters Rekreant 2019. Až na absenciu Vlada Prachára, tohto roku v rebríčku Road to Masters No.1, sa všetci hráči, ktorí na turnaj prišli a zápasy odohrali, ukázali skvele pripravení. Na koberci tak bolo možné neustále v každom zápase vidieť vynikajúce športové výkony a vyspelý rekreačný tenis.

Bez pochýb však možno okomentovať, že:

1.Favorit na víťazstvo Kubo Medvecký sa k víťazstvu prestrieľal bez najmenšieho zaváhania. Na turnaji nestratil ani set a s rešpektom voči každému súperovi zahral koncentrovane a nepodľahol tlaku okolia. Naviac sledovanie jeho celodvorcového tenisu môže byť dokonca aj pre súpera lahôdkou

2.Jarino Bojňanský aj so zraneným ramenom potvrdil pozíciu nasadenej dvojky a aj keď v semifinále otestoval nielen svoju nervovú sústavu, finále je veľkým úspechom .(pozn. najskôr v SF stratil za sebou tri mečbaly proti Mirovi Ľalíkovi, následne jeden chladnokrvne odvrátil
a dosiahol na zaslúžené finále
).

3.Maťo Kollár prišiel s hlavou nastavenou len na taktiku a súperov a svoje odvážne predsavzatie si do bodky splnil. Naviac v tohtoročnej sezóne sa prezentoval ako hráč s najväčším progresom.

4.Po minuloročnom výpadku kvôli zraneniu si Miro Ľalík spomenul na svoju TOP formu a po supervýkone proti Milošovi Javorskému a aj napriek tesnej semifinálovej prehre proti Jarovi Bojňanskému  sa opäť ocitol zaslúžene na najvyšších pozíciách.

5.Tak takto kvalitne ešte Tomáš Radič určite na turnaji nezahral. Vytiahol azda životnú formu
a udržal si chladnú hlavu aj proti súperom, s ktorými sa mu v posledných rokoch nedarilo.Nestačil len na víťaza, ale štýlom, akým zdolal Miloša Javorského a Maťa Horváta, by mohol v budúcej sezóne určite pomýšľať na pódium.

6.Ako jeden z dvoch hráčov okruhu sa Maťo Horvát kvalifikoval na všetky turnaje Masters, čo v tohtoročnej sezóne pri jeho zápasovom výpadku možno označiť za veľký úspech. Na turnaji mal v úvode síce smolu, keď v tesnom supertiebreaku podľahol Maťovi Kollárovi, ale neskôr aj šťastie, keď v bojoch u umiestnenie rovnako šťastne zvíťazil až tesne v supertiebreaku v trenčianskom derby proti Dušanovi Mikuštiakovi.

7.Všetci vieme, že Miloš Javorský vždy od seba vyžaduje maximum a na okruhu si po minulej sezóne vybudoval medzi hráčmi rešpekt. Turnaj mu výsledkovo síce nevyšiel, avšak v úvode proti Mirovi Ľalíkovi sa zápas rozhodoval až v supertiebreaku a po zápase mu Miro nepriamo zložil kompliment, keď poznamenal, že naštastie proti Milošovi hral v úvodnom kole… .

8.Aj keď nezvíťazil, musel byť spokojný. Dušan Mikuštiak je len druhý hráč okruhu, ktorý odohral všetky Masters Rekreant. Šťastne sa síce kvalifikoval z pozície náhradníka, ale treba uznať, že svojou narastajúcou formou si počas celého roka kráčal šťastiu aj oproti. A jeho výkony proti Kubovi , Maťovi a aj Milošovi boli tiež toho odrazom. Každého z nich nútil neustále byť v strehu.Maťo Horvát sa natrápil v maratónskom zápase a Miloš v druhom sete musel otáčať zo 4/1. Hoci Dušan tentokrát nezvíťazil, je jeho prístup k turnajom motiváciou pre všetkých hráčov, ktorí by si v budúcnosti chceli zahraťMasters medzi elitnou osmičkou

Ešte raz blahoželáme k obhajobe minuloročného víťazstva Kubovi Medveckému, striebornému Jarovi Bojňanskému a bronzovému Maťovi Kollárovi !!!

Všetkým hráčom ďakujeme za účasť na turnajoch okruhu Tenis Rekreant a želáme veľa zdravia a stále lepších a lepších tenisových výkonov...:) . Tešíme sa na všetkých, ktorí budú mať chuť si zašportovať na turnajoch TenisRekreant v novej sezóne 2020.

Tenisu zdar !!!