TenisRekreant
 Kontakt
TenisRekreant
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
 Novinky
Open Space Rekreant 2020

Prvým turnajom v roku 2020 bude Open Space Rekreant, ktorý sa uskutoční v Bratislave na Draždiaku. Tento rok budeme chcieť zopakovať minimálne, taký istý počet turnajov ako v minulom roku alebo sa ich aj pokúsiť navýšiť. Všetkým ďakujeme za dôveru :)


Dukla Island Rekreant 2019

Po dlhšej pauze nasleduje 4.turnaj v poradí a zároveň prvý antukový :) Sme plní energie a odhodlania znovu výborne usporiadať a pohostiť prihlásených hráčov a dúfame, že sa budú všetci cítiť komfortne a turnaj si užijú. :)


Sun Lake Rekreant 2019

Tretí turnaj v tomto roku pokračuje znovu na harde. Tentokrát sa turnaj uskutoční na Seneckých jazerách. Niektorí hráči sú nadšení a niektorí už čakajú na začiatok antukovej časti sezóny :) Uvidíme, kto sa bude radovať na treťom turnaji.....


Druhý turnaj v tomto roku

Druhý turnaj v tomto roku bude v obľúbenej hale v Leviciach pod názvom Ratufa Rekreant 2019. Dúfame, že na turnaji uvidíme všetkých aktívnych hráčov, ktorí chodia na okruh a takisto aj hráčov, ktorí by sa mali vrátiť po zranení.


Posledný turnaj v tomto roku

Posledným turnajom v tomto roku bude TrenchTown Rekreant 2018, ktorý zároveň uzatvára antukovú sezónu a aj sezónu okruhu TenisRekreant, okrem 8 hráčov, ktorí bude štartovať na turnaji Masters.....


Jubilejný a zároveň predposledný turnaj v tomto roku

10 turnajom bude Capitol Rekreant 2018, ktorý pomaly, ale isto určí aj 8 hráčov, ktorí pôjdu na Masters. Turnaj sa uskutoční v Bratislave na antuke, takže sú vítaní všetci rekreační hráči. Všetkým želáme veľa úspechov a Športu zdar!!!


9 turnaj bude Považie Rekreant 2018

Už na najbližšom turnaji sa znovu vraciame na Považie, kde sa uskutoční druhý ročník turnaja Považie Rekreant. Všetci hráči sú vítaní a tešíme sa na priateľskú atmosféru. K dispozícii budú 4 antukové kurty a samozrejme občerstvenie :)


Šaľa Trophy Rekreant 2018

Najbližší turnaj je opäť na antuke a to v meste Šaľa, ktoré je náhradou za minuloročný turnaj LMJ Rekreant 2017. Tešíme sa opäť na všetkých hráčov a ich účasť na turnaji.


Záhorie Green Rekreant 2018

Najbližší turnaj sa uskutoční prvú júlovú sobotu v peknom prostredí Kopčian. Jedná sa o jediný trávnatý turnaj tejto sezóny, tak preto je aj kapacita hráčov znížená na 16. Tešíme sa na Vašu účasť a na naladenie sa na Wimbledon :)


Spirit Team Rekreant 2018

6. turnaj v poradí bude turnaj družstiev, jedná sa o novinku na okruhu TenisRekreant a bude to jediný turnaj družstiev v tomto roku :) Uvidíme ako sa s tým hráči popasujú, i keď body sa budú deliť medzi dvoch. Turnaj je umiestnený na obľúbenú antuku.


Dukla Island Rekreant 2018

Najbližší turnaj a to 5. v poradí sa bude konať dňa 19.5.2018 na Ostrove v Trenčíne. Jedná sa o prvý antukovú turnaj tejto sezóny, čím Vás chceme všetkých pozvať. Viac info sa dozviete na hlavnej stránke okruhu....


NTC Rekreant 2018

Pokračujeme v nasadenom trende a ďalším turnajom v poradí bude NTC Rekreant 2018 21.4. v Bratislave, tento turnaj bude bohužiaľ obmedzený iba pre 20 hráčov z časového hľadiska. Avšak budeme sa snažiť všetko pripraviť, tak ako vždy :)


Sun Lake Rekreant 2018

V poradí tretím turnajom v tomto roku bude Sun Lake Rekreant 2018, ktorý sa uskutoční 17.3.2018. Je to prvý turnaj, ktorý sa hrá na tzv. "rýchlom" harde, asi najrýchlejšom povrchu z celého kalendárneho roka. Tešíme sa na hráčsku účasť :)


Ratufa Rekreant 2018

Ďalším turnajom v poradí bude Ratufa Rekreant 2018 v Leviciach. Dúfame, že účasť bude taká hojná ako na prvom turnaji a budeme vidieť také vyrovnané zápasy ako v Bratislave :) snažíme sa udržať latku čo najvyššie :) Ďakujeme za neustálu podporu :)


Open Space Rekreant 2018

Nový rok, nový turnaj :) Dúfame, že všetci, ktorí chodili ku nám minulý rok si nájdu čas aj v novom roku na naše turnaje. Začíname už 13.1.2018 na Draždiaku v Bratislave. Budeme sa snažiť zdvíhať latku okruhu a servis ešte vyššie ako minulý rok :)

 Anketa
Ktorý je Váš najobľúbenejší turnajový povrch?

antuka
27%

tvrdý povrch- rýchlejší
31%

tvrdý povrch- pomalší
35%

tráva
6%

Open Space Rekreant 2020

OPEN SPACE REKREANT 2020

OTVÁRAME  NOVÚ SEZÓNY V DUCHU TRADÍCIE NA KOBERCI !!!

Úvodný turnaj sezóny 2020 je situovaný do prostredia bratislavského tenisového klubu Slávie Právnik v Bratislave pri jazere Veľký Draždiak. Na turnaji sa bude hrať hlavný pavúk + útechový pavúk.

Hrať sa bude na  3 dvorcoch s kobercovým povrchom. Vítaní sú všetci rekreační hráči bez rozdielu veku spĺňajúci pravidlá okruhu / www.tenisrekreant.sk/. Turnaj je limitovaný na 24 hráčov.

Dátum:         11. 01. 2020 (sobota)

Začiatok:      07.00 hod         Koniec:          max. 22:00 hod.

Miesto:         Bratislava, Tematínska 5

Štartovné:    35,- EUR prihlásenie bude umožnené až po zaplatení štartovného na bankový účet:  SK64 5600 0000 0033 4573 7001.

Prihlásenie sa na turnaj  cez www.zasportujsiopen.sk,  bez zaplatenia štartovného do termínu prihásenia je možné iba po predchádzajúcej dohode s organizátorom, pričom v prípade akceptácie takéhoto hráča je štartovné na mieste v deň konania sa turnaja stanovené na 40 - EUR

Deadline na prihlasovanie:    streda  08.01.2020 do 24.00hod

Akceptácia : Akceptácia hráčov bude zverejnená po uzávierke prihlášok na stránke  www.tenisrekreant.sk .

Vylosovanie a harmonogram:     štvrtok 09.01.2020  (následne zverejnené na stránke www.tenisrekreant.sk ).

Prezentácia: od 6:50 hod., +dalej individuálne podľa časového harmonogramu, najneskôr však 10 minút pred začiatkom svojho zápasu 

Organizátor:     TenisRekreant

Kontaktné osoby:

Radovan Kamenský, kontakt: 0905 581 512, mail: tenisrekreant@gmail.com

Martin Horvát, kontakt 0917 322 864,  mail: tenisrekreant@gmail.com

Jakub Medvecký,  kontakt 0917 630 305 -počas turnaja hlavný turnajový organizátor

Systém hry: hlavný pavúk pavúk sa bude hrať na 2 víťazné sety (3. set supertiebreak do 10).

Útechový pavúk sa bude hrať na dva skrátené sety do 4 systémom „No Ad“. V prípade časových a organizačných možností sa zváži odohratie úvodného kola útechy na 2.klasické sety do 6.systémom „No Ad“.

Každý hráč má garantované odohratie minimálne dvoch zápasov /základný zápas v hlavnom pavúku a v prípade nezdaru aj zápas v útechovom pavúku/.

Pozn. : v prípade vynúteného časového sklzu z dôvodu možných dlhých zápasov a obmedzeného hracieho času /do 22:00/ oznamujeme, že je potrebné rátať s dohrávkou záverečných zápasov na nasledujúci deň v čase podľa dohody.

Občerstvenie +pitný režim: obedové menu + nápoj pre hráča budú zabezpečené

Kapacita turnaja:   max.24 hráčov

Organizátor si vyhradzuje právo akceptácie hráčov.

Turnaj je určený pre bežných rekreačných hráčov, ktorí neboli do 18r. registrovaní STZ, ani iným tenisovým zväzom. Organizátor si v rámci pravidiel okruhu TenisRekreant vyhradzuje právo udeliť divokú kartu ľubovoľným dvom hráčom, ktorí výkonnostne zodpovedajú turnajovej úrovni /viď..Pravidlá okruhu TenisRekreant/.

Pre víťaza turnaja, víťaza útechového pavúka, finalistov oboch pavúkov a semifinalistov hlavného pavúka sú pripravené turnajové trofeje, resp.medaily.